Życzenia Dyrektora Szkoły na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie

W mijającym roku szkolnym 2020/2021 przyszło nam zmierzyć się z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią Covid – 19. Stan epidemii w naszym kraju spowodował, że tradycyjna forma kształcenia zastąpiona została tzw. zdalną edukacją.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Rodzicom bowiem ich zaangażowanie i pomoc w procesie zdalnej edukacji były nieocenione.

Dziękuję wszystkim Nauczycielom oraz przekazuje słowa uznania i podziękowania za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw naszych Uczniów, poświęcony czas i trud związany z wprowadzeniem zdalnego nauczania.

Kochani Uczniowie, bardzo brakowało Was w szkole. Na korytarzach pustki i cisza, dzwonek milczał. Gwar i śmiech, który ocieplał mury naszej szkoły, nagle zniknął. Żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w szkole, by na nowo mogła ona zatętnić życiem i energią, którą Wy Drodzy Uczniowie jej zapewniacie.

Chciałabym także bardzo serdecznie pogratulować wszystkim uczniom wyników w nauce w mijającym roku szkolnym. Jestem przekonana,  że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój. Cieszy fakt, że otrzymaliście dużo nagród tj. Stypendium Prezesa Rady Ministrów, Dyplom herbertowskich szkół Primus Inter Pares, nagrody za wysokie oceny, wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz frekwencję, a także za udział w zajęciach dodatkowych w formie stacjonarnej. Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku.

Życzę Gronu Pedagogicznemu oraz Wam Uczniowie udanych wakacji, wypoczywajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Spędźcie je mądrze i odpowiedzialnie.

Do zobaczenia we wrześniu

Ewa Jaster
Dyrektor Szkoły